فروش لایسنس های مختلف ارزان قیمت در محکم هاست

با پیگیری تیم فنی محکم هاست از امروز فروش لایسنس های ارزان قیمت در محکم هاست شروع شد. این لایسنس ها بدون محدودیت در زمان و ای پی همچنین بدون محدودیت در اپدیت شدن به آخرین نسخه می باشدجهت سفارش ... بیشتر »

24th Jun 2020
میزبانی رایگان - هاست رایگان

محکم هاست مجددا با توجه به مسئولیت اجتماعی خود میزبانی رایگان ارائه میدهد به منظور دریافت این خدمکت رایگان کافیست در سایت ثبت نام نمایید و سپس از طریق قسمت سفارش میزبانی رایگان (هاست رایگان) ... بیشتر »

20th Apr 2020
سرور های جدید محکم هاست بر روی Cpanel

 با سلام و احتراممحکم هاست با توجه وظیفه ای که در قیال مشتریان عزیزش دارد تمامی سرور های خودش رو ارتقاع داده و بر روی تمامی سرور ها کنترل پنل Cpanel نصب نمودهمچنین تمامی وب سایت های قبلی بر روی ... بیشتر »

14th Apr 2020
میزبانی وب محکم هاست بر روی سرور های داخل ایران

با توجه به نیاز سازمان ها و کاربران محترم محکم هاست را بر آن داشت تا تمام سعی خودش را به منظور راه اندازی و سرویس دهی میزبانی وب داخل ایران به کار گیرد ، در حال حاضر این امکان فراهم گشته است شما ... بیشتر »

23rd Dec 2018
افزایش قیمت ها روزانه بر اساس نرخ ارز

باسلام و درودبا توجه به نوسانات شدید نرخ ارز در دلار یورو و درهم ، همچنین با عنایت به این موضوع که تمامی سرویس های محکم هاست بر اساس همین نرخ ها به صورت ماهیانه و سالیانه خریداری می شود ، تمامی ... بیشتر »

31st Jul 2018
ارزان ترین قیمت ثبت دامنه .ir

با سلام
افتخار داریم که محکم هاست با ارزان ترین تعرفه ، ثبت دامنه های .ir را انجام میدهد.
به منظور اطلاع از قیمت های به بخش ثبت دامنه مراجعه نمایید.
با تشکر 
واحد فروش محکم هاست

3rd Jul 2018
گواهی نامه رایگان 3 ماهه SSL

با سلامبه تمامی کاربرانی که پلن 3 ، پلن 4 ، پلن 5  میزبانی وب محکم هاست را خرید نمایند ، گواهی نامه 3 ماه رایگان SSL دریافت خواهند نمود.تنها کافیست در زمان خرید درخواست گواهی رایگان 3 ماه را ایجاد ... بیشتر »

30th Jun 2018
محکم هاست

به محکم هاست خوش آمدید

محکم هاست ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه ، هاستینگ ، سرور مجازی و اختصاصی ، طراحی وب سایت ، سرور های مجازی میکروتیک ، Cisco Any Connect ، کریو  و .. می باشد

16th May 2018