لیست قیمت ثبت دامنه

  مدت زمان ثبت دامنه ( ریال ) تمدید دامنه ( ریال ) انتقال دامنه ( ریال ) نشان تجاری ملاحظات
.com ١ سال ۸۱,۵۰۰ ۸۱,۵۰۰ ۸۱,۵۰۰ توضیحاتیکی از شناخته شده ترین دامنه‌های موجود در وب که مخفف واژه Commercial به معنای تجاری است. کاربردهای گسترده و متداول بودن این دامنه موجب شده است که بسیاری از شرکت‌های تجاری و غیر تجاری از این دامنه استفاده نمایند.
.net ١ سال ۹۳۰,۰۰۰ ۹۳۰,۰۰۰ ۹۳۰,۰۰۰ توضیحاتاین دامنه که مخفف واژه Network به معنای شبکه است، معمولاً توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی و شبکه‌های اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.org ١ سال ۹۱۵,۰۰۰ ۹۱۵,۰۰۰ ۹۱۵,۰۰۰ توضیحاتاین دامنه که مخفف واژه Organizations به معنای سازمان یا تشکیلات است و معمولاً توسط مؤسسات و سازمان‌های غیرانتفاعی که غالباً فعالیت غیر تجاری (یا حتی تجاری) دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.ir ١ سال ۴۸,۰۰۰ ۴۸,۰۰۰ ۴۸,۰۰۰ توضیحاتدامنه ملی کشور ایران است و سازمان‌ها، شرکت‌های داخل کشور و همچنین اشخاص با تابعیت ایرانی می‌توانند از این دامنه استفاده کنند.
.ir ٥ سال ۱۵۰,۰۰۰ ۱۵۰,۰۰۰ - توضیحاتدامنه ملی کشور ایران است و سازمان‌ها، شرکت‌های داخل کشور و همچنین اشخاص با تابعیت ایرانی می‌توانند از این دامنه استفاده کنند.
.بازار ١ سال ١,٢٠٠,٠٠٠
٨٠٠,٠٠٠
١,٢٠٠,٠٠٠
٨٠٠,٠٠٠
١,٢٠٠,٠٠٠
٨٠٠,٠٠٠
توضیحاتدامنه‌ای به خط فارسی- عربی است که به لحاظ نگارشِ یکسان در الفبای فارسی، عربی، کردی، اردو و حتی جاوه‌ای (زبان رسمی مالزی)، می‌تواند مورداستفاده طیف وسیعی از صاحبان کسب و کار، از شمال آفریقا تا جنوب شرق آسیا قرار بگیرد.
.biz ١ سال ۱,۱٠٠,٠٠٠ ۱,۱٠٠,٠٠٠ ۱,۱٠٠,٠٠٠ توضیحاتاین دامنه که مخفف واژه Business به معنای تجارت است، معمولاً توسط سازمان‌ها و مؤسسات مرتبط با کسب و کار و همچنین تجارت الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.info ١ سال ۱,۳٠٠,٠٠٠ ۱,۳٠٠,٠٠٠ ۱,۳٠٠,٠٠٠ توضیحاتاین دامنه که مخفف واژه Information به معنای اطلاعات است، معمولاً برای سایت‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به نوعی با امر اطلاع رسانی سر و کار دارند.
.ws ١ سال ۲,۵۰۰,۰۰۰ ۲,۵۰۰,۰۰۰ ۲,۵۰۰,۰۰۰ توضیحاتدامنه ملی کشور ساموا (Western Samoa ) واقع در اقیانوسیه است که بدلیل تشابه آن با مخفف واژه WebSite مورد توجه قرار گرفته است.
.name ١ سال ۹۵٠,٠٠٠ ۹۵٠,٠٠٠ ۹۵٠,٠٠٠ توضیحاتاز اولین دامنه‌هایی است که برای استفاده اشخاص حقیقی ایجاد شده است. در حقیقت کلیه افرادی که به هر منظور می‌خواهند برای خودشان یک وب سایت شخصی ایجاد کنند می‌توانند از این دامنه استفاده نمایند.
.us ١ سال ۹۰٠,٠٠٠ ۹۰٠,٠٠٠ ۹۰٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه ملی کشور ایالات متحده آمریکا است که بدلیل تشابه آن با واژه "us" به معنای"ما " مورد استقبال قرار گرفته است.
.bz ١ سال ٢,٤٧٠,٠٠٠ ٢,٤٧٠,٠٠٠ ٢,٤٧٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه ملی کشور بلیز (Belize) واقع در آمریکای مرکزی است که بدلیل تشابه آن با دامنه biz توسط سازمان‌ها و مؤسسات مرتبط با کسب و کار و تجارت الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.tv ١ سال ۴,۰۰٠,٠٠٠ ۴,۰۰٠,٠٠٠ ۴,۰۰٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه ملی کشور توالو (Tuvalu) واقع در اقیانوس آرام است که بدلیل تشابه آن با مخفف واژه Television مورد توجه شبکه‌های تلویزیونی و ماهواره‌ای قرار گرفته است و برای این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.cc ١ سال ١,٢١٠,٠٠٠ ١,٢١٠,٠٠٠ ١,٢١٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه ملی جزایر کوکوس (Cocos) واقع در قلمرو استرالیا است که بدلیل تشابه با مخفف واژه‌های Commercial Companies و Consulting Center معمولاً توسط شرکت‌های تجاری و مراکز مشاوره مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.me ١ سال ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۲,۳۰۰,۰۰۰ توضیحاتدامنه ملی کشور مونته نگرو است که بدلیل مشابهت با واژه " Me " به معنای "من" مورد استقبال افراد حقیقی جهت راه اندازی وب سایت شخصی و رزومه آنلاین قرار گرفته است. همچنین تشابه این دامنه با مخفف واژه‌های middle east موجب شده است تا بسیاری از شرکت‌های فعال در منطقه خاورمیانه از این دامنه استفاده نمایند.
.co ١ سال ۲,۵۰۰,۰۰۰ ۲,۵۰۰,۰۰۰ ۲,۵۰۰,۰۰۰ توضیحاتدامنه ملی کشور کلمبیا است که بدلیل تشابه بسیار زیاد آن به دامنه com مورد استقبال قرار گرفته است.
.in ١ سال ۹۰٠,٠٠٠ ۹۰٠,٠٠٠ ۹۰٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه ملی کشور هند است که بدلیل تشابه با مخفف واژه internet مورد توجه شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی قرار گرفته است.
.io ١ سال ٤,٥٨٠,٠٠٠ ٤,٥٨٠,٠٠٠ ٤,٥٨٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه اختصاص داده شده به قلمروی اقیانوس هند است. این پسوند به دلیل آنکه کلمه ورودی (input) / خروجی (output) را تداعی می کند، مورد توجه شرکت های سخت افزاری و نرم افزاری و به ویژه استارتاپ ها قرار گرفته است.
.asia ١ سال ۱,۴٠٠,٠٠٠ ۱,۴٠٠,٠٠٠ ۱,۴٠٠,٠٠٠ توضیحاتدامنه مختص به کشورهای آسیایی است و مورد استفاده شرکت‌ها، سازمان‌ها و افرادی است که بطور گسترده در منطقهٔ آسیا، اقیانوس آرام و استرالیا فعالیت می‌کنند.
.mobi ١ سال ۲,۰٠٠,٠٠٠ ۲,۰٠٠,٠٠٠ ۲,۰٠٠,٠٠٠ توضیحاتاین دامنه مناسب وب‌سایت‌هایی است در زمینه فروش و سرویس دهی محصولات موبایل فعالیت می‌کنند. اکثر وب سایت‌هایی از این دامنه استفاده می‌کنند، سایت خود را برای نمایش صحیح در گوشی‌های موبایل آماده کرده‌اند.
.company ١ سال ٢,٠٥٠,٠٠٠ ٢,٠٥٠,٠٠٠ ٢,٠٥٠,٠٠٠ توضیحاتاین دامنه برای کسب و کارهایی که به عنوان یک شرکت شناخته می‎شوند و یا واژه Company را در نام تجاری خود دارند، بسیار مناسب است.
.center ١ سال ٢,٠٥٠,٠٠٠ ٢,٠٥٠,٠٠٠ ٢,٠٥٠,٠٠٠ توضیحاتاز این دامنه می‎توان برای سازمان‎های پژوهشی، مراکز و مجامع گوناگون استفاده نمود که هدف آنها ایجاد شبکه‎ای ارتباطی میان افراد و کاربران است.
.zone ١ سال ٣,١٠٠,٠٠٠ ٣,١٠٠,٠٠٠ ٣,١٠٠,٠٠٠ توضیحاتاین دامنه برای شرح طیف وسیعی از ویژگی‎های منطقه‎ای گوناگون نظیر مناطق زمانی و جغرافیایی و یا تاکید بر علائق مشترک افراد و ایجاد یک شبکه آنلاین در حوزه‎های گوناگون ورزشی، سرگرمی، تکنولوژی و ... بسیار مناسب است.
.gallery ١ سال ٢,٠٥٠,٠٠٠ ٢,٠٥٠,٠٠٠ ٢,٠٥٠,٠٠٠ توضیحاتهنرمندان، صاحبان گالری‎ها، موزه‎ها، حراجی‎های هنری، مدارس هنر و به طور کلی هنر دوستان؛ برای ایجاد یک شبکه آنلاین می توانند از این دامنه استفاده نمایند.
.com فارسی ١ سال ١,٢٥٠,٠٠٠ ١,٢٥٠,٠٠٠ ١,٢٥٠,٠٠٠ توضیحاتیکی از شناخته شده ترین دامنه‌های موجود در وب که مخفف واژه Commercial به معنای تجاری است. کاربردهای گسترده و متداول بودن این دامنه موجب شده است که بسیاری از شرکت‌های تجاری و غیر تجاری از این دامنه استفاده نمایند.
.net فارسی ١ سال ١,٥٠٠,٠٠٠ ١,٥٠٠,٠٠٠ ١,٥٠٠,٠٠٠ توضیحاتاین دامنه که مخفف واژه Network به معنای شبکه است، معمولاً توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی و شبکه‌های اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.media ١ سال ٣,١٠٠,٠٠٠ ٣,١٠٠,٠٠٠ ٣,١٠٠,٠٠٠ توضیحات یکی از جدیدترین دامنه‌های عمومی سطح بالا (gTLD) است که برای شرکت‌های رسانه‎ای، رسانه‌های اجتماعی و پایگاه‌های خبری می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.
.glass ١ سال ٣,١٠٠,٠٠٠ ٣,١٠٠,٠٠٠ ٣,١٠٠,٠٠٠ توضیحات یکی از جدیدترین دامنه‌های عمومی سطح بالا (gTLD) است که برای صنایع عینک سازی و فروشندگان عینک و همچنین تولید کنندگان محصلات شیشه‎ای می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.
.co.ir ١ سال ١٢٠,٠٠٠ ١٢٠,٠٠٠ ١٢٠,٠٠٠ توضیحاتاز دامنه‌های تحت دامنه ملی ir است که توسط سازمان‌ها و شرکت‌های داخلی ثبت شده مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.ac.ir ١ سال ١٢٠,٠٠٠ ١٢٠,٠٠٠ ١٢٠,٠٠٠ توضیحاتاز دامنه‌های تحت دامنه ملی ir است که توسط سازمان‌ها، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دارای مجوز رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.sch.ir ١ سال ١٢٠,٠٠٠ ١٢٠,٠٠٠ ١٢٠,٠٠٠ توضیحاتاز دامنه‌های تحت دامنه ملی ir است که توسط مدارس تحت مجوز وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.App ١ سال ١,٩٧٠,٠٠٠ ١,٩٧٠,٠٠٠ ١,٩٧٠,٠٠٠ توضیحاتاین پسوند که مخفف واژه application است، معمولا توسط توسعه دهندگان، برنامه نویسان و صاحبان اپلیکیشن مورد استفاده قرار می گیرد
.Support ١ سال ٢,٧٨٠,٠٠٠ ٢,٧٨٠,٠٠٠ ٢,٧٨٠,٠٠٠ توضیحاتاین پسوند معمولا برای سایت‌هایی که خدمات و راهکار های پشتیبانی ارائه می دهند، استفاده می شود. محدودیتی در ثبت این دامنه وجود ندارد و تمامی کاربران در سراسر جهان با رعایت قوانین عمومی ثبت دامنه می‌توانند این دامنه را ثبت کنند
.Network ١ سال ٢,٠٩٠,٠٠٠ ٢,٠٩٠,٠٠٠ ٢,٠٩٠,٠٠٠ توضیحاتNetwork به معنای شبکه است و معمولا توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی، فناوری اطلاعات و بازاریابی شبکه ایی مورد استفاده قرار می گیرد
.blog ١ سال ٣,٢٣٠,٠٠٠ ٣,٢٣٠,٠٠٠ ٣,٢٣٠,٠٠٠ توضیحاتاین پسوند برای صاحبان وبلاگ می تواند بسیار مناسب باشد به عنوان مثال می توان به جای Exampleblog.com فقط از Example.blog که کوتاه تر و جذاب تر است، استفاده کنید.
.Club ١ سال ۱,۲٠٠,٠٠٠ ۱,۲٠٠,٠٠٠ ۱,۲٠٠,٠٠٠ توضیحات Clubبه معنی باشگاه است، از نظر مفهوم و کاربرد، می تواند در موارد مختلف مثل باشگاه های تفریحی، ورزشی مثل فوتبال، باشگاه های مشتریان، جوامع آنلاین و ... استفاده شود.
.Team ١ سال ٣,١٣٠,٠٠٠ ٣,١٣٠,٠٠٠ ٣,١٣٠,٠٠٠ توضیحاتتیم های ورزشی، طرفداران و ورزشکاران می توانند از پسوند .team استفاده کنند. البته این دامنه فقط مخصوص ورزش نیست و تمام افراد و گروه های کسب و کار، سازمان ها، باشگاه ها و جوامع آنلاین می‌توانند دامین با پسوند team ثبت کنند
.Group ١ سال ٢,٠٩٠,٠٠٠ ٢,٠٩٠,٠٠٠ ٢,٠٩٠,٠٠٠ توضیحاتاین پسوند برای استفاده عمومی گروه های مختلف معرفی شده است و می توان در تمامی مشاغل، رشته های ورزشی و یا کسب و کار از آن استفاده کرد.
.Shop ١ سال ٣,٩٢٠,٠٠٠ ٣,٩٢٠,٠٠٠ ٣,٩٢٠,٠٠٠ توضیحاتاین پسوند معمولا برای کسب و کار های آنلاین، فروشگاه های اینترنتی و تجارت الکترونیک مورد استفاده قرار می گیرد.
.Site ١ سال ٣,٠٢٠,٠٠٠ ٣,٠٢٠,٠٠٠ ٣,٠٢٠,٠٠٠ توضیحاتتمامی اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله هنرمندان، تولید کنندگان، طراحان وب، تیم های ورزشی، ناشران و... می توانند از این پسوند برای سایت خود استفاده کنند.
.Academy ١ سال ٣,١٠٠,٠٠٠ ٣,١٠٠,٠٠٠ ٣,١٠٠,٠٠٠ توضیحاتمدارس، مؤسسات آموزشی، آموزشگاه ها، دانشگاه ها و ... می توانند از این پسوند استفاده کنند. در شرایط ثبت این پسوند محدودیت جغرافیای وجود ندارد